Masz pytanie? Napisz lub Zadzwoń!

Odpowiemy na Twoje pytania

biuro@telvinet.pl

Strona główna » Oferta » Usługi dodatkowe » Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS o otrzymaniu listów elektronicznych pozwalają lepiej zorganizować pracę z pocztą internetową. Otrzymywanie informacji o odebranej poczcie oszczędzają czas potrzebny na cykliczne sprawdzanie skrzynki pocztowej
w oczekiwaniu na ważne wiadomości. Powiadomienia takie umożliwią stałe monitorowanie korespondencji i odpowiednie reagowanie w różnych życiowych sytuacjach.

Usługa Powiadomienie SMS
Usługa Powiadomienie SMS polega na wysyłaniu wiadomości SMS za pośrednictwem terminali GSM podłączonych bezpośrednio do serwerów w Centrum Hostingowym Telvinet. Informacja o każdym zaklasyfikowanym do powiadomienia liście zostaje błyskawicznie przekazana operatorowi komórkowemu. Dzięki temu usługa Powiadomienie SMS jest szybka, pewna i niezwykle użyteczna w codziennej komunikacji.

Filtry powiadomień SMS
Integralną częścią systemu powiadomień są „Filtry powiadomień SMS”. Filtry z jednej strony bronią użytkowników przed niewłaściwym wykorzystaniem limitu wiadomości SMS na powiadomienia o listach mało istotnych lub nawet niechcianych.
Z drugiej pozwalają wskazać listy o wysokim znaczeniu, których powiadomienie powinno dotrzeć na telefon komórkowy użytkownika.

Zarządzanie usługą Powiadomień SMS
Użytkownik doładowuje limit SMS-ów w pakiecie na zasadzie przedpłaty (nabywa określoną pulę SMS-ów) i ustanawia reguły określające w jakich przypadkach system pocztowy powinien wysyłać powiadomienia. Każde wysłane powiadomienie zmniejsza limit dostępnych SMS-ów i po osiągnięciu zera blokuje usługę do czasu nabycia przez użytkownika kolejnego doładowania. Wszystkie wysłane powiadomienia rejestrowane są w dzienniku (raport wysłanych powiadomień) do którego wgląd ma użytkownik. Dziennik pozwala na bieżąco kontrolować wykorzystanie nabytego limitu SMS-ów oraz sprawdzić poprawność ustanowionych filtrów. W każdym chwili właściciel pakietu może zmienić reguły i limity na poszczególnych kontach. Może również dokupić pulę SMS-ów w miarę wykorzystywania całkowitego limitu SMS-ów w pakiecie.


Wdrożenie usługi

Wdrożenie usługi przebiega w kilku krokach:

  • Zgłoszenie w Biurze Obsługi Abonentów Telvinet aktywacji usługi Powiadomienie SMS w pakiecie
  • Opłacenie puli SMS-ów
  • Wskazanie kont użytkowników w których usługa Powiadomienie SMS ma być dostępna
  • Ustalenie zasad dostarczania powiadomień dla poszczególnych kont
  • Zakodowanie zasad dostarczania powiadomień w regułach systemu
  • Ustalenie limitów SMS-ów dla poszczególnych kont

Doładowania - cennik pul

Powiadomienie SMS 20045,00 zł netto
Powiadomienie SMS 40095,00 zł netto
Powiadomienie SMS 1000180,00 zł netto