Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS o otrzymaniu listów elektronicznych pozwalają lepiej zorganizować pracę z pocztą internetową. Otrzymywanie informacji o odebranej poczcie oszczędzają czas potrzebny na cykliczne sprawdzanie skrzynki pocztowej
w oczekiwaniu na ważne wiadomości. Powiadomienia takie umożliwią stałe monitorowanie korespondencji i odpowiednie reagowanie w różnych życiowych sytuacjach.

Usługa Powiadomienie SMS
Usługa Powiadomienie SMS polega na wysyłaniu wiadomości SMS za pośrednictwem terminali GSM podłączonych bezpośrednio do serwerów w Centrum Hostingowym Telvinet. Informacja o każdym zaklasyfikowanym do powiadomienia liście zostaje błyskawicznie przekazana operatorowi komórkowemu. Dzięki temu usługa Powiadomienie SMS jest szybka, pewna i niezwykle użyteczna w codziennej komunikacji.

Filtry powiadomień SMS
Integralną częścią systemu powiadomień są „Filtry powiadomień SMS”. Filtry z jednej strony bronią użytkowników przed niewłaściwym wykorzystaniem limitu wiadomości SMS na powiadomienia o listach mało istotnych lub nawet niechcianych.
Z drugiej pozwalają wskazać listy o wysokim znaczeniu, których powiadomienie powinno dotrzeć na telefon komórkowy użytkownika.

Zarządzanie usługą Powiadomień SMS
Użytkownik doładowuje limit SMS-ów w pakiecie na zasadzie przedpłaty (nabywa określoną pulę SMS-ów) i ustanawia reguły określające w jakich przypadkach system pocztowy powinien wysyłać powiadomienia. Każde wysłane powiadomienie zmniejsza limit dostępnych SMS-ów i po osiągnięciu zera blokuje usługę do czasu nabycia przez użytkownika kolejnego doładowania. Wszystkie wysłane powiadomienia rejestrowane są w dzienniku (raport wysłanych powiadomień) do którego wgląd ma użytkownik. Dziennik pozwala na bieżąco kontrolować wykorzystanie nabytego limitu SMS-ów oraz sprawdzić poprawność ustanowionych filtrów. W każdym chwili właściciel pakietu może zmienić reguły i limity na poszczególnych kontach. Może również dokupić pulę SMS-ów w miarę wykorzystywania całkowitego limitu SMS-ów w pakiecie.


Wdrożenie usługi

Wdrożenie usługi przebiega w kilku krokach:

  • Zgłoszenie w Biurze Obsługi Abonentów Telvinet aktywacji usługi Powiadomienie SMS w pakiecie
  • Opłacenie puli SMS-ów
  • Wskazanie kont użytkowników w których usługa Powiadomienie SMS ma być dostępna
  • Ustalenie zasad dostarczania powiadomień dla poszczególnych kont
  • Zakodowanie zasad dostarczania powiadomień w regułach systemu
  • Ustalenie limitów SMS-ów dla poszczególnych kont

Doładowania - cennik pul

Powiadomienie SMS 20045,00 zł netto
Powiadomienie SMS 40095,00 zł netto
Powiadomienie SMS 1000180,00 zł netto

PORTFOLIO

Wybrani klienci

Każdego miesiąca wdrażamy nowe projekty stron WWW.

Zanid
Odra Głoska
Mirs
Loretta
Schweiker
Czer Granit
Pasaż Zielińskiego
Feniks
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

Podstawowe informacje

Baza wiedzy Telvinet

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.