Masz pytanie? Napisz lub Zadzwoń!

Odpowiemy na Twoje pytania

biuro@telvinet.pl

Wybrane realizacje

Telvinet może pochwalić się interesującymi realizacjami stron internetowych. Dla wielu klientów jest to już kolejna kreacja ich wizytówki www. Staramy się, by nasze projekty nadążały za nowymi trendami designerskimi, ale nie traciła na tym użytkowość rozwiązania.

detecta.pl

salonloretta.pl

„Dzień ślubu to dla kobiety wyjątkowa chwila” – czytamy na stronie głównej Salonu Sukien Ślubnych Lorettta. Staraliśmy się więc, by nasza strona realizowała to hasło. Dowodem tego jest efektowny katalog produktów.

Dzięki CMS strona jest dobrze wypozycjonowana w Internecie.

feniks.wroc.pl

europatrading.com.pl

finishparkiet.wroclaw.pl

willakarmazyn.eu

styldrew.com.pl

piuspa.pl

mechanik.legnica.pl

termix.boleslawiec.pl

chevan.pl

schweiker.pl

Nowoczesna i czytelna strona techniczna.

gondole.eu

Spojrzenie na Wrocław z pokładu statku kursującego po Odrze. Strona RWD.

zanid.pl

Nowoczesne spojrzenie na firmę z tradycjami - Zanid.

sklepdlaplastykow.pl

Sklep dla Plastyków… i tu już nie pozostawało nic innego, jak z pokorą wobec twórców dać pierwszeństwo funkcjonalności. Strona wyposażona jest w CMS i nasz program sklepowy. Strona w technologii RWD (Responsive Web Design) - dostosuwująca się do wszystkich rodzajów czytników.

sava.com.pl

Strona dla hurtowni odzieżowej Sava - indywidualny projekt i system CMS.

pasaz-zielinskiego.pl

Strona wraz z CMS dla Pasażu Zielińskiego we Wrocławiu.

odragloska.pl

LKS Odra Głoska jest naszym specjalnym klientem nie tylko dlatego, że objęliśmy ten wiejski klub pingpongowy patronatem. Zaprojektowanie dynamicznej strony dla klubu sportowego było nie lada wyzwaniem. Mamy nadzieję, że udało nam się mu sprostać. Dzięki wbudowanemu systemowi CMS klub może samodzielnie i na bieżąco aktualizować treści na stronie

kololowieckierys.opole.pl

Koło łowieckie to kolejny wymagający klient. Problem był w tym, by utrzymać naszą propozycję plastyczną w charakterystycznej stylizacji, ale zachować przy tym bezpieczną odległość od krainy kiczu. Chyba nam się to udało. Dzięki CMS myśliwi mają żywą i aktualną stronę spełniającą dobrze funkcje informacyjne i komunikacyjne w kole.

pokrewnakropla.pl

Nasza misja społeczna

Stowarzyszenie Pokrewna Kropla z Wrocławia składa na Państwa ręce serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie naszej działalności. Dziękujemy za zbudowanie nowoczesnej i wielofunkcyjnej strony internetowej, która stanowi wizytówkę naszego stowarzyszenia. Stowarzyszenie „PoKREWna Kropla" powstało z inicjatywy pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. Tadeusza Drobisza we Wrocławiu. Głównym celem i misją stowarzyszenia jest promocja honorowego krwiodawstwa, organizacja akcji oddawania krwi i wspieranie działań marketingowych RCKiK we Wrocławiu. Bez strony internetowej nasze działania byłyby mało skuteczne. Strona internetowa zapewnia nam obecność w otoczneiu internetowym, które rozwija się  obecnie najszybciej i najdynamiczniej.

Cieszymy się bardzo, że w dobie globalnego kryzysu gospodarczego, większego znaczenia nabrały takie wartości, jak dobra marka czy reputacja.

Państwa postawa, oddanie i determinacja w niełatwych zmaganiach o lepszy świat jest zawsze przez nas gorąco popierana.

Stowarzyszenie „PoKREWna Kropla″

jmwroclaw.pl

wakacje-we-francji.pl

bocko-stolarstwo.pl

dabrowski-fth.pl

mirs.com.pl

czer-granit.pl

continuo.pl

Sprawdź rekomendacje naszych klientów