Jesteś w dziale: Strona główna » Opinie

Opinie o Telvinet

Nasiona Grono

"Z przyjemnością współpracujemy od wielu, wielu lat. Tworzenie szaty graficznej i odpowiednio złożonego katalogu dla firmy nasiennej nie należy do prostych zadań, a Telvinet poradził sobie z tym bez zarzutu, wysłuchując i wprowadzając wszystkie nasze uwagi. Strona jest przyjemna w samodzielnej obsłudze, ale w razie problemu pracownicy zawsze pomogą."

DAF Trzebnica

"Z przyjemnością rekomenduję firmę „Telvinet”, która wykonała naszą stronę internetową w systemie TiCMS, publikuje ją na swoim serwerze, pozycjonuje lokalnie i opiekuje się naszą pocztą e-mailową. Profesjonalna obsługa wymienionych usług zapewnia poczucie bezpieczeństwa udostępnianych danych."

Salon Loretta

" TELVINET od wielu lat doradza nam w budowaniu wizerunku w Internecie. Efektem tego jest profesjonalna, dobrze pozycjonowana strona, zbudowana wg aktualnych trendów. Naszym opiekunem jest Kamila Gaweł, która zawsze służy nam poradą i pomocą".

J&A

"Dzięki zaangażowaniu Pani Kamili oraz całego zespołu TELVINET, została stworzona strona idealnie dopasowana do charakteru naszej działalności. Profesjonalne podejście do sprawy i cierpliwość są godne pochwały, a także pełnej rekomendacji z naszej strony."

Storm International LTD

"Firma Telvinet stworzyła dla nas, na specjalne zamówienie, indywidualny i oryginalny szablon pod sklep internetowy. Podczas tworzenia witryny pracownicy firmy Telvinet słuchali naszych pomysłów i sugestii oraz, bazując na swoim doświadczeniu, doradzali w wielu kwestiach. Polecam firmę Telvinet jako solidnego partnera w branży usług internetowych."

Pasaż Zielińskiego

"Wrocławskie Stowarzyszenie Kupców Pasaż Zielińskiego ma przyjemność zarekomendować firmę Telvinet jako rzetelnego wykonawcę i opiekuna strony internetowej. Nowoczesna strona jest nieodłącznym elementem wizerunku firmy - zwłaszcza po zmianie siedziby i otoczenia, jeka w naszym przypadku. Obecna strona jest nowoczesna, czytelna i łatwa w zarządzaniu."

AFJ Sp. z o.o.

"Nasza strona internetowa została laureatem w konkursie „Polski Internet” w kategorii budownictwo."

PORTFOLIO

Wybrani klienci

Każdego miesiąca wdrażamy nowe projekty stron WWW.

Zanid
Odra Głoska
Mirs
Loretta
Schweiker
Czer Granit
Pasaż Zielińskiego
Feniks
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

Podstawowe informacje

Baza wiedzy Telvinet

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.