Masz pytanie? Napisz lub Zadzwoń!

Odpowiemy na Twoje pytania

biuro@telvinet.pl

Strona główna » Opinie

Opinie o Telvinet

MK LEGE

"Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę TELVINET w dziedzinie kompleksowej obsługi firm budujących swój wizerunek w Internecie. Pani Kamila Gaweł swoim profesjonalizmem i cierpliwością dała się poznać jako opiekun klienta na poziomie premium.
Prezes Zarządu MKLEGE Sp. z o.o. we Wrocławiu
Anna Lis"

Salon Loretta

" TELVINET od wielu lat doradza nam w budowaniu wizerunku w Internecie. Efektem tego jest profesjonalna, dobrze pozycjonowana strona, zbudowana wg aktualnych trendów. Naszym opiekunem jest Kamila Gaweł, która zawsze służy nam poradą i pomocą".

J&A

"Dzięki zaangażowaniu Pani Kamili oraz całego zespołu TELVINET, została stworzona strona idealnie dopasowana do charakteru naszej działalności. Profesjonalne podejście do sprawy i cierpliwość są godne pochwały, a także pełnej rekomendacji z naszej strony."

Storm International LTD

"Firma Telvinet stworzyła dla nas, na specjalne zamówienie, indywidualny i oryginalny szablon pod sklep internetowy. Podczas tworzenia witryny pracownicy firmy Telvinet słuchali naszych pomysłów i sugestii oraz, bazując na swoim doświadczeniu, doradzali w wielu kwestiach. Polecam firmę Telvinet jako solidnego partnera w branży usług internetowych."

Pasaż Zielińskiego

"Wrocławskie Stowarzyszenie Kupców Pasaż Zielińskiego ma przyjemność zarekomendować firmę Telvinet jako rzetelnego wykonawcę i opiekuna strony internetowej. Nowoczesna strona jest nieodłącznym elementem wizerunku firmy - zwłaszcza po zmianie siedziby i otoczenia, jeka w naszym przypadku. Obecna strona jest nowoczesna, czytelna i łatwa w zarządzaniu."

AFJ Sp. z o.o.

"Nasza strona internetowa została laureatem w konkursie „Polski Internet” w kategorii budownictwo."