Sprawdź rekomendacje naszych klientów

Zarząd WSK

Wrocławskie Stowarzyszenie Kupców Pasaż Zielińskiego ma przyjemność zarekomendować firmę Telvinet jako rzetelnego wykonawcę i opiekuna strony internetowej. Nowoczesna strona jest nieodłącznym elementem wizerunku firmy - zwłaszcza po zmianie siedziby i otoczenia, jeka w naszym przypadku. Obecna strona jest nowoczesna, czytelna i łatwa w zarządzaniu.

Storm International LTD

Firma Telvinet stworzyła dla nas, na specjalne zamówienie, indywidualny i oryginalny szablon pod sklep internetowy. Podczas tworzenia witryny pracownicy firmy Telvinet słuchali naszych pomysłów i sugestii oraz, bazując na swoim doświadczeniu, doradzali w wielu kwestiach. Polecam firmę Telvinet jako solidnego partnera w branży usług internetowych.

G.H.N. Grono

G.H.N. Grono

Z przyjemnością współpracujemy od wielu, wielu lat. Tworzenie szaty graficznej i odpowiednio złożonego katalogu dla firmy nasiennej nie należy do prostych zadań, a Telvinet poradził sobie z tym bez zarzutu, wysłuchując i wprowadzając wszystkie nasze uwagi. Strona jest przyjemna w samodzielnej obsłudze, ale w razie problemu pracownicy zawsze pomogą.

 

PORTFOLIO

Wybrani klienci

Każdego miesiąca wdrażamy nowe projekty stron WWW.

Energopiast
Zanid
Odra Głoska
Storm International LTD
Mirs
Loretta
Schweiker
Czer Granit
Pasaż Zielińskiego
Feniks
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

Podstawowe informacje

Baza wiedzy Telvinet

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.