Masz pytanie? Napisz lub Zadzwoń!

Odpowiemy na Twoje pytania

biuro@telvinet.pl

Strona główna » O nas

Najważniejsze informacje o naszej firmie:

 • Ponad 30 lat doświadczenia
 • Kilkaset realizacji i wielu zadowolonych klientów
 • Nowoczesne, responsywne projekty graficzne
 • Sprawdzony i bezpieczny system zarządzania treścią (CMS)
 • Strony WWW przyjazne wyszukiwarkom
 • Nowoczesne narzędzia i rozwiązania
 • Kompleksowa obsługa – projekt, wdrożenie, wsparcie techniczne
 • Indywidualne podejście i profesjonalizm
 • Gwarancja bezpieczeństwa i jakości
 • Aktualizacje i pomoc techniczna

Nasza firma

Działamy na rynku już ponad 30 lat. Przez ten czas zmieniał się Internet, zmieniały się potrzeby jego użytkowników i zmienialiśmy się my. Jednak to, co najważniejsze, nie zmieniło się nigdy – nasza rzetelność, kreatywność i profesjonalizm. To główne powody, dla których klienci wybierają właśnie Telvinet i współpracują z nami przez lata.

Istnieją firmy większe od nas, oferujące niższe ceny i obiecujące uniwersalne przepisy na sukces. My nie robimy tak z różnych przyczyn. Moglibyśmy kusić obietnicami  najniższych cen, ale z doświadczenia wiemy, że lepiej zagwarantować klientom najwyższą jakość za rozsądne pieniądze. Na swój sukces każdy musi zapracować sam. Wiemy o tym najlepiej i dlatego nikomu nie dajemy cudownych recept. Możemy natomiast obiecać, że dostarczymy najlepszych możliwych narzędzi i środków potrzebnych do jego osiągnięcia.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej realizacji, nowoczesność projektów, szybkość działania oraz konkurencyjne ceny. Nasz zespół to połączenie doświadczenia i kompetencji. Dzięki temu staliśmy się jednym z czołowych w Polsce dostawców usług internetowych. Oferujemy nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania, które doceniło już ponad 500 klientów.

Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości i w pełni kompleksowej obsługi działalności internetowej firm i organizacji. Dysponujemy wiedzą, umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczonym i oddanym zespołem, który gwarantuje realizację tego ambitnego celu. U nas ludzie pracują dla ludzi. Dla Was.

Zespół

Zgrany i kompetentny zespół to podstawa sukcesu każdej firmy. Również naszym atutem są ludzie, którzy sprawili – i wciąż sprawiają – że klienci chętnie do nas przychodzą i zostają z nami na długo. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że bardzo wielu spośród nowych klientów trafia do nas z polecenia tych wcześniejszych. A dzieje się tak dlatego, że są oni zadowoleni z oferty i obsługi. Nie byłoby to możliwe bez ciężkiej pracy i zaangażowania całego naszego zespołu, który w tym miejscu przedstawiamy.

Jarosław Danielski

prezes, właściciel, główny programista

Ojciec założyciel Telvinetu, któremu komputery się kłaniają i zwierzają ze swoich najskrytszych tajemnic. Nawet wtedy, gdy nie do końca mają na to ochotę.

Kamila Gaweł

menadżer projektu i opiekun klienta

Głos zdrowego rozsądku. Konkretna i twardo stąpająca po ziemi. Jeśli firmowe fantazje poszybują zbyt wysoko, Kamila z pewnością sprowadzi je na ziemię.

Bogdan Lemański

doradca handlowy i opiekun klienta

Bogdan to chodząca rzetelność. Jeśli nie obieca czegoś klientowi, to tylko dlatego, że nie ma pewności, czy da się to zrealizować. Lecz gdy obieca, to pewniejsze niż amen w pacierzu.

Michał Nosal

grafik, webmaster

Niewyczerpana skarbnica pomysłów na to, jak nieładne zmienić w ładne, a ładne w jeszcze ładniejsze. To właśnie on dba o to, by wygląd Twojej strony wyrażał w najpełniejszym stopniu to, czego potrzebujesz.

Jak pracujemy?

Odpowiedź jest prosta: nieszablonowo i z uwzględnieniem konkretnej sytuacji oraz wynikających z niej konsekwencji.

Niektórzy zleceniodawcy mają ściśle sprecyzowane potrzeby i wizję, podczas gdy inni szukają podpowiedzi, doradztwa i wsparcia. Jesteśmy elastyczni i dlatego możemy pomóc jednym i drugim. W zależności od upodobań i możliwości klient może zdecydować się na stronę, którą sam wypełni treścią lub powierzyć to zadanie nam.

Standardowo wykonanie strony lub serwisu przebiega według następującego schematu:

 • Na początku omawiamy wspólnie ze zleceniodawcą specyfikę jego firmy, branży oraz konkretnych celów biznesowych. Analizujemy otoczenie rynkowe, konkurencję oraz grupę docelową.
 • Kolejnym etapem jest przygotowanie koncepcji działania. Pracujemy nad strukturą serwisu, efektywnością marketingową i funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań.
 • Wizualizacja graficzna. Jest to moment, w którym klient może zobaczyć, jak zamówiony serwis będzie wyglądał i działał.
 • Kodowanie i wdrożenie. To najważniejszy etap, na którym w zamówioną stronę zostaje „tchnięte życie”. Po zakodowaniu, wgraniu niezbędnych plików i przetestowaniu poprawności oraz stabilności działania produkt jest gotów do użycia i przekazania klientowi.