Jesteś w dziale: Strona główna » O nas

Najważniejsze informacje o naszej firmie:

 • Ponad 30 lat doświadczenia
 • Kilkaset realizacji i wielu zadowolonych klientów
 • Nowoczesne, responsywne projekty graficzne
 • Sprawdzony i bezpieczny system zarządzania treścią (CMS)
 • Strony WWW przyjazne wyszukiwarkom
 • Nowoczesne narzędzia i rozwiązania
 • Kompleksowa obsługa – projekt, wdrożenie, wsparcie techniczne
 • Indywidualne podejście i profesjonalizm
 • Gwarancja bezpieczeństwa i jakości
 • Aktualizacje i pomoc techniczna

Nasza firma

Działamy na rynku już ponad 30 lat. Przez ten czas zmieniał się Internet, zmieniały się potrzeby jego użytkowników i zmienialiśmy się my. Jednak to, co najważniejsze, nie zmieniło się nigdy – nasza rzetelność, kreatywność i profesjonalizm. To główne powody, dla których klienci wybierają właśnie Telvinet i współpracują z nami przez lata.

Istnieją firmy większe od nas, oferujące niższe ceny i obiecujące uniwersalne przepisy na sukces. My nie robimy tak z różnych przyczyn. Moglibyśmy kusić obietnicami  najniższych cen, ale z doświadczenia wiemy, że lepiej zagwarantować klientom najwyższą jakość za rozsądne pieniądze. Na swój sukces każdy musi zapracować sam. Wiemy o tym najlepiej i dlatego nikomu nie dajemy cudownych recept. Możemy natomiast obiecać, że dostarczymy najlepszych możliwych narzędzi i środków potrzebnych do jego osiągnięcia.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej realizacji, nowoczesność projektów, szybkość działania oraz konkurencyjne ceny. Nasz zespół to połączenie doświadczenia i kompetencji. Dzięki temu staliśmy się jednym z czołowych w Polsce dostawców usług internetowych. Oferujemy nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania, które doceniło już ponad 500 klientów.

Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości i w pełni kompleksowej obsługi działalności internetowej firm i organizacji. Dysponujemy wiedzą, umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczonym i oddanym zespołem, który gwarantuje realizację tego ambitnego celu. U nas ludzie pracują dla ludzi. Dla Was.

Zespół

Zgrany i kompetentny zespół to podstawa sukcesu każdej firmy. Również naszym atutem są ludzie, którzy sprawili – i wciąż sprawiają – że klienci chętnie do nas przychodzą i zostają z nami na długo. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że bardzo wielu spośród nowych klientów trafia do nas z polecenia tych wcześniejszych. A dzieje się tak dlatego, że są oni zadowoleni z oferty i obsługi. Nie byłoby to możliwe bez ciężkiej pracy i zaangażowania całego naszego zespołu, który w tym miejscu przedstawiamy.

Jarosław Danielski

prezes, właściciel, główny programista

Ojciec założyciel Telvinetu, któremu komputery się kłaniają i zwierzają ze swoich najskrytszych tajemnic. Nawet wtedy, gdy nie do końca mają na to ochotę.

Kamila Gaweł

menadżer projektu i opiekun klienta

Głos zdrowego rozsądku. Konkretna i twardo stąpająca po ziemi. Jeśli firmowe fantazje poszybują zbyt wysoko, Kamila z pewnością sprowadzi je na ziemię.

 

Michał Nosal

front-end developer

Niewyczerpana skarbnica pomysłów na to, jak nieładne zmienić w ładne, a ładne w jeszcze ładniejsze. To właśnie on dba o to, by wygląd Twojej strony wyrażał w najpełniejszym stopniu to, czego potrzebujesz.

 

Jak pracujemy?

Odpowiedź jest prosta: nieszablonowo i z uwzględnieniem konkretnej sytuacji oraz wynikających z niej konsekwencji.

Niektórzy zleceniodawcy mają ściśle sprecyzowane potrzeby i wizję, podczas gdy inni szukają podpowiedzi, doradztwa i wsparcia. Jesteśmy elastyczni i dlatego możemy pomóc jednym i drugim. W zależności od upodobań i możliwości klient może zdecydować się na stronę, którą sam wypełni treścią lub powierzyć to zadanie nam.

Standardowo wykonanie strony lub serwisu przebiega według następującego schematu:

 • Na początku omawiamy wspólnie ze zleceniodawcą specyfikę jego firmy, branży oraz konkretnych celów biznesowych. Analizujemy otoczenie rynkowe, konkurencję oraz grupę docelową.
 • Kolejnym etapem jest przygotowanie koncepcji działania. Pracujemy nad strukturą serwisu, efektywnością marketingową i funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań.
 • Wizualizacja graficzna. Jest to moment, w którym klient może zobaczyć, jak zamówiony serwis będzie wyglądał i działał.
 • Kodowanie i wdrożenie. To najważniejszy etap, na którym w zamówioną stronę zostaje „tchnięte życie”. Po zakodowaniu, wgraniu niezbędnych plików i przetestowaniu poprawności oraz stabilności działania produkt jest gotów do użycia i przekazania klientowi.

Dla firm nie jest już ważne posiadanie strony WWW, ale posiadanie takiej strony internetowej, która zrealizuje strategię firmy i będzie kreować wizerunek firmy w sieci

Dlaczego profesjonalne studio?

Firma, która chce stworzyć lub przebudować stronę internetową, może wybierać spośród wielu ofert mniejszych lub większych firm, freelancerów, znajomych, którzy chcą skompletować portfolio, czy też dorabiających sobie utalentowanych studentów. Jak w tym wszystkim wybrać najlepsze rozwiązanie?

Co nas wyróżnia?

W dobie zautomatyzowanych, masowych usług oferujemy projekty dostosowane do potrzeb klienta, indywidualne podejście i bezpośredni, personalny kontakt. Po stworzeniu projektu i wdrożeniu serwisu gwarantujemy pomoc i pełne wsparcie techniczne przez cały okres współpracy.

W jaki sposób pracujemy?

Naszym wspólnym celem jest sukces strony internetowej naszego Klienta. Jesteśmy dumni, widząc jego zadowolenie, a prawdziwą radość sprawia nam plasowanie się naszych produkcji na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwarek internetowych. To też nasz sukces. Dlatego, tworząc strony internetowe, patrzymy dużo dalej, niż nasza konkurencja.

Nowoczesne projekty graficzne

Strona WWW jest nie tylko prezentacją oferty firmy w Internecie. Służy ona także jako płaszczyzna nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami oraz kształtuje wizerunek firmy. Dlatego projekt dobrej strony internetowej to przede wszystkim nowoczesna, estetyczna grafika.

Pozostałe produkty i usługi

Mając świadomość tego, ile pracy należy włożyć, aby strona internetowa odniosła sukces, staramy się kompleksowo Państwa wspierać. W swojej ofercie mamy wiele usług i produktów, które pozwalają w pełni zaistnieć firmom w Internecie. Są to m.in.: hosting, domeny, pozycjonowanie, budowa stron inetrenetowych z wykorzystaniem cms.

Wycena

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej i nowoczesnej strony www dla swojej firmy, nie należy zaczynać od lektury cennika. Bezpłatnie wykonujemy indywidualną wycenę rozwiązania szytego na miarę.

Do uruchomienia strony internetowej niezbędne jest posiadanie domeny oraz hostingu.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

PORTFOLIO

Wybrani klienci

Każdego miesiąca wdrażamy nowe projekty stron WWW.

Zanid
Odra Głoska
Mirs
Loretta
Schweiker
Czer Granit
Pasaż Zielińskiego
Feniks
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW

Podstawowe informacje

Baza wiedzy Telvinet

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.