Masz pytanie? Napisz lub Zadzwoń!

Odpowiemy na Twoje pytania

biuro@telvinet.pl

Strona główna » Oferta » Strony internetowe

Wybór formy strony internetowej

W dzisiejszych czasach żaden przedsiębiorca nie zadaje sobie pytania: czy mieć stronę internetową? Pytanie to brzmi : jaka ta strona powinna być, aby przyciągnąć jak największą ilość klientów?

Telvinet od ponad 20-tu lat specjalizuje sie w budowie stron internetowych i zawsze są one dopasowane do potrzeb klientów.


Wizytówka.

Jest to prosta w formie, jednostronicowa prezentacja oferty i miejsca dzialalności. Tworzymy projekt wizytówki internetowej, wypełaniamy ją klientowi przekazanymi materiałami (treści, zdjęcia), podpinamy mapę Google. 
Koszt zbudowania wizytówki - 1500 zł netto.

Koszt utrzymania - wybrany pakiet hostinowy.

 

Standard.

Rozbudowana strona informacyjna z indywidualnym projektem graficznym, responsywna, wspomagana przez program cms WebGUI. Nie ma limitu podstron - panel cms pozwala na rozbudowę strony internetowej o dowolną ilość zakładek w ofercie.

Koszt zbudowania strony standard - od 2400 zł netto.

Koszt opieki technicznej nad stroną - 400 zł netto/rok + wybrany pakiet hostingowy.

 

Biznes.

Strona biznes to zazwyczaj sklep internetowy lub katalog produktów wraz z zapytaniem o cenę. Sklep pozwala na nieograniczoną w czasie sprzeadaż on-line. Katalog natomiast prezentuje ofertę produktową, ale z koniecznością konsultacji np. ceny, wysyłki itp. Każde z tych rozwiązań ma swoich zwolenników, a naszym zadaniem jest przygotowanie indywidualnej grafiki do zaprezentowania produktów oraz platformy sprzedażowej.

Koszt zbudowania katalogu/sklepu z indywidualną grafiką - od 3500 zł netto.

Koszt utrzymania katalogu  - 500 zł netto/rok + wybrany pakiet hostingowy.

Koszt utrzymania sklepu  - 800 zł netto/rok + wybrany pakiet hostingowy.

Termin realizacji

Standardowo czas realizacji od podpisania umowy do wykonania szaty graficznej to 10 dni roboczych. Konsultacje z klientem, czas na poprawki i zakodowanie grafiki do postaci strony www to kolejne kilka dni. Cały projekt zamykamy zazwyczaj w miesiąc.

Opieka techniczna

Każdy klient ma zapewnioną opiekę techniczną nad stroną zrobioną przez Telvinet, aktualizacje oprogramowania cms, indywidualnego opiekuna/doradcę, podstawowy certyfikat SSL dla stron z cms.