Twoje konto | | Zaloguj się

Strona główna / O nas · Oferta · Nasze realizacje · FAQ · Pomoc · Kontakt · Opinie /

Promocja domen …pl

Do końca roku za 0 zł

Dobra domena to klucz do sukcesu – ma być krótka, zawierać nazwę naszej firmy, ewentualnie dziedzinę, w jakiej operujemy i, naturalnie, skrót „pl”.

Od 1 września 31 grudnia trwa promocja rejestracji domen polskich (.pl, .com.pl i inne funkcjonalne, .waw.pl i inne regionalne). Każdy może w ramach promocji zarejestrować nieograniczoną ilość domen polskich za 0 zł, z zastrzeżeniem, iż na jeden kontakt można zarejestrować maksymalnie do trzech domen.

http://www.telvinet.com.pl/domeny

Zarejestrowane bezpłatnie domeny można po roku odnowić, wnosząc opłatę według aktualnego cennika. Można z niej także zrezygnować lub przenieść do innego operatora.

 

Regulaminu promocji

1. Organizator (Agnat Sp. z o.o., operator marki DomainMaker.pl ) w ramach promocji oferuje Uczestnikom bezpłatną rejestrację domen polskich (.pl, .com.pl i inne funkcjonalne, .waw.pl i inne regionalne).

2. Uczestnik może w ramach promocji zarejestrować nieograniczoną ilość domen polskich za 0 zł, z zastrzeżeniem, iż na jeden kontakt można zarejestrować maksymalnie do trzech domen.

3. Promocja obejmuje rejestracje domen na okres jednego roku.

4. Odnowienie domen odbywa się według cennika Telvinetu obowiązującego na dzień odnowienia domeny.

7. Uczestnik nie jest obligowany do odnowienia domen zarejestrowanych w niniejszej promocji.

8. Uczestnik promocji zostanie poinformowany mailowo o procedurze oznaczania domen jako darmowe.

9. W okresie pierwszego roku od zarejestrowania domeny, Uczestnik może dokonać transferu do innego operatora, jeśli wykona odnowienie domeny. Odnowienie odbywa się według aktualnie obowiązującego cennika Partnera.

10. Uczestnik zamawiając usługę w promocji zaświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje wszystkie jego warunki. 

Z pełnym regulaminem można sie zapoznać na stronie http://www.domena.pl/pdfs/regulamin_domeny0-1.pdf