TELVINET SP. Z O.O. TELVINET SP. Z O.O.

Polityka Prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności reguluje zasady działania i korzystania z serwisu internetowego publikowanego pod adresem http://www.telvinet.com.pl/.

Właściciel serwisu Telvinet Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta i użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z tymi regułami nie prenumeruj biuletynów, nie przesyłaj żadnych zapytań za pomocą formularzy, czy też poczty elektronicznej, nie zamawiaj żadnych produktów i usług oferowanych na stronach Serwisu.

 

Dane osobowe

Chcąc skorzystać z niektórych funkcji / usług proponowanych w serwisie zostaniesz poproszony o podanie wybranych danych osobowych poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony są niezbędne dla prawidłowej realizacji oferowanych usług. Zawsze jednak zachowana pozostanie podstawowa zasada:

Dane personalne i adresowe Klientów – użytkowników serwisu nie podlegają sprzedaży i nie są udostępniane, ani przetwarzane w sposób inny niż mający na celu zapewnienie prawidłowej realizacji świadczonych usług. Niepodanie wymaganych danych zablokuje wykonanie czynności, która jest tym uwarunkowana.

Jeżeli Klient zdecyduje dokonać płatności za odpłatne towary bądź usługi oferowane w serwisie za pomocą karty kredytowej, albo innego instrumentu płatności online, obsługę takiej transakcji przejmuje firma, z którą serwis aktualnie współpracuje. W takim przypadku tylko system firmy obsługującej transakcję zna i jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo danych podanych w jego formularzach.

Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy do treści prezentowanych na stronach serwisu, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Administrator Serwisu nie ma możliwości zabezpieczenia tych danych przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Z tego powodu dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

 

Subskrypcja

Zaprenumerowanie elektronicznych bezpłatnych wydawnictw wymaga podania w odpowiednim miejscu swojego imienia i adresu e-mail. Wszystkie pola są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej i są niezbędne, aby wysłać danemu czytelnikowi zamówione materiały oraz, by zwracać się do czytelników w sposób spersonallizowany. W szczególnych przypadkach możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne do realizacji zamówionej usługi. Pola obowiązkowe są oznaczone.

 

Niezapowiedziane wiadomości

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskane zostały dzięki działalności związanej z serwisem i które zgodziły się z niniejszą Polityką Prywatności. Niezapowiedziane wiadomości to informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu (np.zmiany, nowe usługi), listy niekomercyjne (życzenia, informacje o wirusach, komentarze, itp.) oraz informacje komercyjne zlecone i opłacone przez Partnerów/ Klientów serwisu. Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych serwisu. Informacje komercyjne podlegają weryfikacji w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis http://www.telvinet.com.pl/ powstał, aby pomagać jego czytelnikom. Jednak z prezentowanych w Serwisie treści nie należy korzystać bezwarunkowo. Porady jakie można tu uzyskać powinny być analizowane w kontekście konkretnej sytuacji i w odniesieniu do własnego przypadku. Nie jest też możliwe zagwarantowanie, że rekomendowane metody postępowania będą jednakowo skuteczne dla wszystkich. Przed wprowadzeniem ich w życie konieczne może okazać się skonfrontowanie z innymi publikacjami bądź opiniami w tym zakresie. Zawarte w serwisie artykuły i inne publikacje są zgodne z opiniami Administratora i są niczym innym jak opiniami. Z kolei opinie wyrażone przez użytkowników serwisu w komentarzach, księdze gości, na forum, czy w inny sposób, nie zawsze są zgodne z opinią właściciela.

Właściciel serwisu nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Dane reklamodawców i szczegóły ich oferty uznać można za pewne tylko w momencie publikacji reklamy. Stąd też, mimo starań dołożonych w celu weryfikacji rzetelności reklamodawców, właściciel serwisu nie może odpowiadać za ich czyny. Korzystający z reklam powinni być ostrożni odpowiadając na nie.

 

Telvinet Sp. z o.o.

Podwale 62 A

50-010 Wrocław

KRS: 0000007102

NIP: 899-24-17-456

REGON: 932669635