
Wszystkie podane ceny są cenami netto.
W naszym archiwum znajdują się kopie listów z okresu około 3 tygodni od bieżącego dnia. Kopia obejmuje wyłącznie listy, które znajdują się nocą w skrzynce pocztowej na naszym serwerze. Nie można odzyskać listów, które zostały pobrane z serwera Telvinetu przez program pocztowy na komputer klienta (np. Outlook z wyłączonym pozostawianiem kopii wiadomości).
Archiwum na żądanie jest usługą przygotowaną dla tych, którzy całkowicie delegują procesy bezpieczeństwa informacji wyspecjalizowanym w zarządzaniu danymi elektronicznymi firmom, jak Telvinet sp. z o.o. Zdeponowane na dyskach serwerów dokumenty, bazy danych oraz aktualnie przechowywane listy elektroniczne pakowane są do archiwów i przechowywane przez okres pięciu lat. Natomiast dodatkową usługą inicjowaną każdorazowo przez klienta jest przygotowanie oraz wykonania zrzutów danych. Dysponując wykonanym wcześniej archiwum można przywrócić utracone dane, porównać z aktualnymi, przeprowadzić analizę itd.
Koszt wykonania zrzutu serwera wirtualnego (dokumenty i bazy danych):
Koszt wykonania zrzutu jednego konta pocztowego (zapisane są wyłącznie listy przechowywane w skrzynce
na serwerze):
Zrzut danych z serwera na płytę CD/DVD jest jednym z najważniejszych zadań jakie każda firma powinna wykonywać cyklicznie kilka razy w roku. To jedyny proces gwarantujący dostęp do własnych zasobów: wyprodukowanych stron WWW oraz poczty elektronicznej w sytuacji awarii, katastrofy i innych zdarzeń losowych. To również możliwość swobodnego dysponowania własnymi zasobami niezależnie od operatorów hostingu. Zrzuty stron WWW obejmują zdeponowane na dyskach serwera dokumenty oraz dane w bazach danych.
Koszt wykonania zrzutu serwera wirtualnego (dokumenty i bazy danych)
Koszt wykonania zrzutu jednego konta pocztowego (zapisane są wyłącznie listy przechowywane w skrzynce na serwerze)
Cennik jednego konta monitorującego:
* Rejestr konta monitorującego dokonywany jest cyklicznie w zależności od ruchu na koncie i zawiera wszystkie listy w postaci umożliwiającej dalsze przetwarzanie oraz odczyt w przeglądarce internetowej w postaci struktury dokumentów.
* do ceny należy dodać koszty nośnika CDROM/DVDROM oraz przesyłki.
W pakiecie można utworzyć wiele kont monitorujących. Konta pocztowe można skojarzyć z jednym kontem monitorującym na przechwytywanie poczty wysłanej, otrzymanej lub wysłanej i otrzymanej.
