Masz pytanie? Napisz lub Zadzwoń!

Odpowiemy na Twoje pytania

biuro@telvinet.pl

Modernizacja parku serwerowego

Szanowni Klienci,

w związku z planową realizacją modernizacji parku serwerowego w najbliższych dwóch tygodniach (od 12.01.2017 do 25.01.2017), w godzinach nocnych, mogą pojawić się czasowe przerwy w dostępie do stron internetowych i poczty.

Za niedogodności z góry przepraszamy.

Aplikacje dedykowane

W dzisiejszych czasach informacja i czas są czynnikami decydującymi o sukcesie komercyjnym wszystkich podmiotów. Dynamicznie rozwijające się firmy kładą duży nacisk na rozwój technologiczny swoich wewnętrznych systemów informatycznych oraz ich integrację z Internetem. Pozwala to zaoszczędzić czas, zoptymalizować system pracy i udostępnić w sieci informacje niezbędne do efektywnego działania firmy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, budujemy skuteczne, indywidualnie dopasowane rozwiązania informatyczne dla firm. Kładziemy szczególny nacisk na:

  • indywidualne podejście
  • elastyczność
  • szkolenia, doradztwo
  • opiekę techniczną

 

Koszt
Wycena aplikacji dedykowanej jest bardzo indywidualna i zależy między innymi od: potrzeb firmy, rodzaju aplikacji, oprogramowania zastosowanego w firmie i powiązanych systemów. Po dokonaniu dokładnej analizy tych elementów sporządzamy szczegółową ofertę.


Kontakt
biuro@telvinet.pl
71 341 48 10